Hakkımızda

Tüm

Dünya için

üretiyoruz

Creative with

Love Since 1979

1979 yılında İstanbul’da kurulan Venüs Giyim San. ve Tic. A.Ş. geniş ürün yelpazesi ile dünyanın önde gelen birçok markasına tekstil ihracatı yapmaktadır. İstanbul ve Barcelona’daki tasarım ofisleri ve Türkiye’nin dört bir yanındaki yatırım ortakları ile müşterilerine yenilikçi, esnek, sürdürülebilir kalite odaklı hizmetler sunmaktadır. İhracat yapılan ülkelerin başında İngiltere, İspanya, Almanya, Amerika, Çek Cumhuriyeti, Hollanda, İrlanda, Dubai, Fransa gelmektedir.

Venüs Giyim’in bünyesinde en önde gelen birimlerinden biri olan tasarım ofisine ek olarak, hayal gücünün ürünü olan tasarımların çizimden gerçeğe dönüştürüldüğü çok kapsamlı bir modelhane yer almaktadır. Dünya trendlerini takip ederek yenilikçi ürünler yaratan tasarım ofisi, müşterilerin tasarım ihtiyaçlarını da karşılayabilmektedir. Bayan, erkek ve çocuk örme üretimleriyle her yaş kitlesine üretim yapan Venüs Giyim; üretiminin tümünü ihraç etmektedir.

Fashion Feel

& Life Style

Sektörün ihtiyaçlarını en doğru biçimde anlamak ve en verimli çözümleri geliştirmek Venüs Giyim’in ana felsefesidir. Sürekli yatırım yapılan AR-GE faaliyetleri, maliyet etkinliği, kalite ve etik kurallarından taviz vermeyen anlayışı, teslim sürelerindeki istikrarı ve yenilikçi yaklaşımı Venüs Giyim’i istikrarla ileriye taşıyan ilkeleridir.

Kendi bünyesinde kalifiye insan kaynağına yapılan yatırımlar sayesinde her zaman bir üste taşınan üretim kalitesi ve üretim performansıyla, büyüme hedeflerini gerçekleştirecek adımlar atan Venüs Giyim’in gelecek hedefi; ülkemizin en çok ihracat yapan ilk 500 şirketi arasında daimî olarak yer almak ve kalitesiyle tüm dünyanın aranan üreticisi konumunu korumaktır.

Venüs Giyim San. ve Tic. A.Ş. uluslararası denetim firmalarının her türlü etik ve teknik yeterlilik sertifikalarına sahiptir.