Politikalarımız

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

Kariyer

Venüs Giyim için en önemli değerlerden biri çalışanlarıdır. Venüs Giyim çatısı altında çalışan tüm ekipler için farklı eğitimlerle gelişme ve fikirleri ile sürece dahil olma fırsatları tanınır. Bu çatının altında kişisel gelişimi teşvik edici çalışmaların yanı sıra; araştırmaya yönelten ve kurum kimliğini aşılayan çalışmalara da önem verilir. Başarıya giden yolda bir takım olmanın önemi ve ekip bilinci her kademede hissedilebilir.

Venüs Giyim bünyesinde çeşitli zamanlarda oluşabilecek pozisyonlarda değerlendirilmek üzere özgeçmişinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Eğitimler

Venüs Giyim olarak üretim standartlarını korumak adına çalışanlarımızın eğitimine, iş güvenliğine ve sağlığına yönelik yürürlükteki kanunlar çerçevesinde uygulamalar yapmaktayız. İş sağlığı güvenliği birimimizde periyodik muayeneler yapan ve eğitim veren iş yeri hekimimiz, hemşiremiz ve iş sağlığı güvenliği uzmanımız bulunmaktadır. Personelimize düzenli olarak ilkyardım eğitimleri ve yangın eğitimleri yetkili kurumlarca verilmekte ve sertifikalandırılmaktadır. Periyodik olarak acil durum tatbikatları yapılmaktadır. 

Çevre Politikamız

Gelecek nesillere daha yaşanabilir ve verimli bir dünya bırakmayı hedefliyoruz. Bu sebeple çevre uyumlu üretim yapma felsefesi sayesinde faaliyetlerimizi sürekli denetim ile kontrol altında tutuyoruz.

Sosyal Uygunluk Politikamız

Sosyal uygunluk konusu, üretim ve sonrasındaki süreçler açısından oldukça önemlidir. Venüs Giyim sosyal alanda etik uygunluk ve teknik uygunluk konularında uluslararası geçerliliği olan firmalar tarafından denetlenmiş ve yeterlilik sertifikalarını almaya layık görülmüştür. Venüs Giyim çağın değişen ihtiyaçları doğrultusunda, her geçen gün sosyal uygunluk politikalarını geliştirmektedir.