Üretim

Örme

Detaylı Bilgi

Örme bölümümüz bayan, çocuk ve erkek ürünleri olarak tüm ürün kategorilerine üretim yapmaktadır. Örme bölümü aylık 1.000.000 – 1.500.000 milyon adet arasında üretim kapasitesi ile çalışmaktadır. Üretim teslimlerimiz 4 hafta ile 9 hafta arasında değişmektedir. Ayrıca bünyemizde aylık üretim kapasitesi 3.500 adet olan bir modelhanemiz bulunmaktadır. 

Örme bölümünde üretimde kullanılan tüm kumaşlar yerli üreticilerden sağlanmaktadır ve BCI /ORGANIC Sertifikalı pamuk ve recycled iplikler kullanılmaktadır. İhracat destinasyonlarımız İngiltere, Almanya, İspanya, Fransa ve İskandinav ülkeleridir. 

İmalat

Detaylı Bilgi

‘’Ana hedefimiz; etik ve teknik uygunluk ilkeleri ile yapılan üretimlerimizi en yüksek kalitede, zamanında, eksiksiz olarak en hızlı şekilde teslim etmektir. ‘’

Üretim ortaklarımız günümüz teknolojisi kullanılarak üretim yapan; örme, kesimhane, dikimhane, ütü-paket ve kalite kontrol gibi bölümlerle faaliyet göstermektedirler. Üretim süreçlerindeki titizlik; teslim sürelerine de yansımakta ve başarılı teslim süreleri ile Venüs Giyim, üreticiler arasında rekabet üstünlüğüyle öne çıkmaktadır. Üretim ortaklarımızın tamamı her türlü etik ve teknik yeterlilik sertifikalarına sahiptir.

Üretim ortaklarımızın üretim hatları, birlikte çalışmakta olduğumuz birçok dünya markasının özel çevre yeterlilik denetimlerine tabi tutulmakta ve alınan olumlu sonuçlar çerçevesinde; Venüs Giyim ilk tercih edilen üreticiler arasında yer almaktadır. 

üretim

Galeri